Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
494 Görüntülenme
Aşk – Her HD
8.0 IMDB Puanı

Aşk – Her HD

(Her)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros. Pictures
  • Film Süresi 126 dakika
Yönetmen
Senaryo Spike Jonze
Ödüller 1 Oscar Kazandı. Diğer 82 ödül & 181 adaylık.
Theodore son dönemlerde nadiren kullanılan bir yöntem olan el ile mektup yazma eyleminin mesleğini yapmaktadır.Yani ilişkiniz üzerine durum bildiriyorsunuz oda karşınızdakine oldukça bağlayıcı cümleler ile mektup yazıp gönderiyor.Diğer yandan hala sevdiğini düşündüğü karısı ilede boşanmak üzere olduğu için kendisine bir daire tutmuş orada rutin bir şekilde yaşamaktadır.

Son zamanlarda heryerde reklamı olan teknoloji harikası sanal yapay zeka programı sürekli karşısına çıkınca onu alıp denemeye karar verir.Evde bilgisayarında programı kuran Theodore Samantha ile ilk kez iletişime geçer.Yapay zeka olan Samantha ise sadece sesten ibarettir fakat o kadar muhteşem tasarlanmıştırki etkilenmemek mümkün değildir.

Saçma gelsede Samanthaya karşı kayıtsız kalamayan Theodore artık boş kalan tüm vaktini onunla geçirir ve depresyonda olan psikolojisi daha da hafiflemeye başlar derken durum gittikçe farklılaşır ve Theodore ona karşı kalben ve yaşamsal sorumluluk hissetmeye başlayacaktır.Sadece sesten oluşan yapay zekaya aşık olur ve birlikte romantik zamanlar geçirmeye başlarlar fakat elbette bu saçmalığın bir sonu olacaktır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın