Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


763 Görüntülenme
Antebellum HD

Antebellum HD

Kategori
Antebellum film konusu: Veronica, içinde bulundupu hayatında dılında bambaşka bir dünyanın gizemine misafir olur. Oldukça popüler bir yazan olan Veronica, bu tuhaf döngünün içinden çıkıp kendi dünyasına dönmek için uğraşacaktır. Gizemli bu yeni dünya Veronica'ya fazlasıyla stres yaşatırken içinde bulunduğu gerilim fırtınasıldan kurtulabilecek mi?

2020'nin en çok beklenen filmleri arasında yer alan Antebellum filmi, gerilim filmleri izlemeyi sevenler için en çokta aranan yapımlar arasında yer alıyor. Gerard Bush ve Christopher Renz ikilisinin yönetmen koltuğunda oturdupu filmin oyuncu kadrosunda Kiersey Clemons , Jena Malone , Janelle Monáe isimleri yer alıyor. 24 Nisan 2020'de avrupa ülkelerinde vizyona girecek olan filmin Türkiye'deki vizyon tarihi ise henüz belli değil.

Genel olarak müzik kişiliği ile tanıdığımız başrol oyuncusu Janelle Monae, içinde yaşadığı gizemi canlandıran Veronica rolüne hayat veriyor. Dünyanın en bilindik film yapım şirketlerinden biri olan QC Entertainment'in desteklediği bu projeyi kralfilm farkıyla full hd izleyeceksiniz.

Film hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için altta bulunan üç kaynağı kontrol ediniz


Filmin Altyazı Sayfası

Filmin İmdb Sayfası

Yabancı Kaynak Sitesi

Resimler 4

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın