Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
430 Görüntülenme
Anna Karenina HD
6.6 IMDB Puanı

Anna Karenina HD

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Focus Features
  • Film Süresi 129 dakika
Yönetmen
Senaryo Tom Stoppard, Leo Tolstoy
Ödüller 1 Oscar Kazandı. Diğer 31 ödül & 52 adaylık.
Sevgili kralcılar şimdi, tam bir aşk duellosuna çatkapı giriyoruz!
Anna Karenina Filmi, yaptığı evlilik ile Rus, jet sosyetesine bodoslama giren Anna Karenin'in muhteşeme dönüşen hayatını ve sonrasında gelişen olayları konu ediniyor. Anna Karenin, Rus devletinde oldukça sağlam bir konumda olan siyasetçiyle evlenir ve ikilinin harika bir evlilikleri olur.. Aradan biraz zaman geçer ve Anna Karenin, kardeşi Oblonsky'den bir haber alır. Mektupta Anna'nın kardeşinin eşi Dolly, ile barışması ve acilen Moskova'ya gelmesi yazmaktadır.

Anna, hemen yola koyulur fakat bu yolculukta tanıştığı kontesin genç ve karizmatik subay oğlu Vronsky, ile anında birbirlerine vurulurlar. İkilinin Moskova'da bir baloda sergiledikleri aşk dansı ise Rus, siyasetinide aşk siyasetinide, bomba gibi patlatır. Ama Anna Karenin, bu aşkın sakıncalı olduğunu düşünerek apartopar St. Petersburg'a kocasının yanına döner. Artık ok yaydan çıkmış ve bu aşk kıvırlcımının çığlıkları St. Petersburg'da bile yankılanmaktadır. Kocası Anna'ya resti çekmez ama, dikkate alması gereken bir uyarı yapar.. Anna Karenin, aklından genç subayı çıkarmaya çalışsada kalbindeki aşkı Moskova'da bırakmıştır. Entrika, aşk, çılgınlık ne ararsanız bu filmde harmanlanmış. İyi seyirler dileriz..

Türkiye'nin online film izleme merkezi kralfilm.org en kral filmleri hd kalitede izlemeniz için sunmaya devam edecek. Lütfen bizlere destek olmak için sitemizi sosyal medya hesaplarından paylaşın ve izlediğiniz filmlere yorum yapın. Yorumlarınız sitemizin gelişmesi için fazlasıyla önemlidir. Sitemizden Anna Karenina izleyen değerli kullanıcılarımıza keyifli seyirler diliyoruz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın