Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Altyazılı HD Fragman
2,555 Görüntülenme
Angelanın Külleri HD
7.3 IMDB Puanı

Angelanın Külleri HD

(Angela's Ashes)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 145 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Frank McCourt, Laura Jones, Alan Parker
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 5 ödül & 11 adaylık.

Angelanın Külleri Film Konusu


İrlandalılar, Brooklyn'de göçmen bölgesine yerleştirilmiş yoksulluk ve sefaletle cebelleşen kendi hallerinde insanlardır. Bu insanların arasında çaresiz baba Malachy, hasta ve umutsuzluk içerisindeki anne Angela, ve yoksulluğun çiçekleri yüzlerinde açmış dört çocuk. Tüm umutsuzluklara rağmen birde bebek bekleyen aileye, yeni hayat Margaret Mary McCourt, dünyaya gelir. Aile tüm bu zorlu süreçte yeni bebekleri dünyada geldiği için mutludur fakat bu sevinç. Birkaç hafta sonra yerini kederli bir hüzüne bırakır. Olumsuz maddi şartlar sebebi ile küçük çocuk ölür ve tüm aile yaşayan bir ölüden farksızdır. Kendisini bir daha gün yüzü görmemek adına yatağa mahkum eden Anne Angela, ve alkolden kafasını kaldırmayan çaresiz bir Baba.

Son derece dram yüklü Angelanın Külleri filmi, izleyicide derin etkiler yaratıp hüzünlü bir matem bırakıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Alan Parker otururken, geniş oyuncu kadrosunda ise Emily Watson, Robert Carlyle, Joe Breen isimleri yer almaktadır.

14 Nisan 2000'de vizyona giren Angelas Ashes sinema yapımı, 25 000 000 $ bütçe ile sinemaya aktarılmış harkulade bir filmdir. Sitemizden Angelas Ashes – Angelanın Külleri online full izleyen seyircilerimize keyifli seyirler dileriz..


Resimler 3

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın