Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
336 Görüntülenme
Altınlı Kadın HD
7.3 IMDB Puanı

Altınlı Kadın HD

(Woman in Gold)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi The Weinstein Company
  • Film Süresi 109 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Alexi Kaye Campbell, E. Randol Schoenberg, Maria Altmann
Maria Altmann 20 li yaşlarında başlayan 2. Dünya savaşı sonrası ülkesi olan Viyana'yı nazi kuşatması altına girince terketmek zorunda kalmıştır.Aynı zamanda koyu bir yahudi olan Maria sanatçı bir aileye sahiptir.Şimdi ise herşeyini bırakıp Ülkesini bırakarak mülteci olarak yaşam savaşı vermeye mecbur bırakılmıştır.Savaşın getirdiği zorlukların üstesinden bir şekilde gelen Maria artık 80 yaşındadır.60 yılı uzakta sürgün olarak geçtikten sonra yeni kararlar alıp ülkesine dönme kararı alır.Çünkü Orada bıraktıkları arasında en değerli olan şeylerden biride aile mirası olan usta ressam Gustav klim'in bizzat teyzesinin resmini çizdiği tabloyu bir şekilde bulmak ve alma kararıdır.Kendisine aynı zamanda da genç ve acemi bir avukat tutan Maria yola çıkar ve üklesine varır.Tabiki Avusturya hükümeti onu kucaklamayacaktır ama Marika pes etmeme kararını çoktan vermiştir.Herşeyi isbatlamak için geçmişe geri döndüğünde ise kendi yaşantısına dair sırlarlada yüzleşmek zorunda kalıcak ve 80 yaşında hayatını tekrardan gözden geçirmesi gerekecektir.
Yönetmenliğini Simon Curtis'in üstlendiği filmde oyuncu kadrosu Helen Mirren,Ryan Reynolds gibi isimlerle dolu.Savaş her zaman geride bıraktıklarına dramıda yanına hediye ediyor diyebiliriz.kralfilm.org iyi seyirler diler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın