Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
3,680 Görüntülenme
Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi HD
8.3 IMDB Puanı

Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi HD

(Portrait of a Lady on Fire)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 121 dakika
Yönetmen
Senaryo Céline Sciamma

Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi Film Konusu


Genç ressam Marianne, Heloise, isimli ve düğün arefesinde olan bir kadının portresini çizecektir. Heloise'den gözlerini ayırmayan genç ressam gün içerisinde iyice gözlemlerdiği kadını, akşamları yavaş yavap portreye döker. Fakat resmi çizilen Heloise, bir durumun farkındadır. Ressam Marianne'nin kendisine tutku ile baktığını hiseder ayrıca gönülsüz bir evlilik içerisinde olduğu için, tüm özgür duygularını ressam Marianne ile yaşamak ister. Tuhaf ama sıcak bir yakınlaşma içerisinde olan iki kadının tutkulu yakınlaşmalarını ele alan film, 27 ödülle Cannes'da adından en çok söz ettiren sinema filmleri arasında yer alıyor. Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi izleyen seyircilerimize keyifli seyirler diliyoruz.

Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi: Film, Oyuncular ve Yönetmeni
Filmde, Noémie Merlant, Adèle Haenel, Luàna Bajrami isimlerni başrollerde izlerken, Yönetmen koltuğunda ise Céline Sciamma oturuyor. Usta yönetmenin özellikle Tomboy - Erkek Fatma 2011 filmi ve, Nilüferler 2007 filmleri sinema dünyasında oldukça beğenilmiş ve birçok dalda farklı ödüllera layık görülmüştür.
Portrait de la jeune fille en feu Film İzle

Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi Full HD İzle


Fransız filmleri izlemeyi seviyorsanız sizleri 18. yüzyıla, Bir model ve onun portresini çizen, Ressamın sıcak yakınlaşmalarına götürüyoruz. Film, eleştirmen ve imdb özel juriden tam not alan Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi bu aşk filmi, oldukça başarılı bir portre çiziyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın