Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
847 Görüntülenme
Alacakaranlık HD
5.2 IMDB Puanı

Alacakaranlık HD

(Twilight)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Summit Entertainment
  • Film Süresi 122 dakika
Senaryo Melissa Rosenberg, Stephenie Meyer
Ödüller 29 ödül & 15 Adaylık.
Bella Swan Annesinin başka adamla evlenmesi sonucu evden ayrılıp küçük bir kasabada yaşayan babasının yanına taşınır.Şu dönemler hem ergenlik hemde hayatın vermiş olduğu sıkıntılardan dolayı biraz asosyal ve içine kapanıktır.Kısa süre içinde yeni okuluna başlayan Bella sınıfında Erward adında bir gençten etkilenmeye başlar.Başlarda uzaktan gözleriyle takipte olan Edward kısa süre sonra Bellaya kayıtsız kalamayarak ona yaklaşacaktır.Fakat Edwar bir wampirdir ve ailesi ile birlikte asimile olmuş bir şekilde gizlice bu kasabada hayatlarını sürmektedirler.Bella ile birbirlerine aşık olan Edward kısa süre sonra Bella'ın da şüphelenmesinden sonra durumu ve gerçeği ona açıklayacaktır.Cullens ailesi insan kanı içmeden kendi halinde kendi türünü koruyarak yaşama uyum sağlamakta iken onların düşmanları bir gün çıkıp gelir.Bu durumda Edward ve ailesini daha büyük enişe saracaktır.Çünkü Bella insandır ve düşmanlar için çok büyük bir zayıf noktadır.
Yazar Stephenie Meyer'in Twilight serisinin ilk kitabından uyarlanan filmin Başrollerini Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner paylaşmaktadır.Efsane film ise hem aşk kategorisinde hemde fantastik filmlerde oldukça başarılı diyebiliriz. kralfilm.org iyi seyirler diler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın