Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.

3,255 Görüntülenme
Açgözlü İzle

Açgözlü İzle

(Antlers)
Yönetmen
Senaryo C. Henry Chaisson, Nick Antosca, Scott Cooper, Nick Antosca

Açgözlü Film Konusu


Vizyon bombası patladı! Yılın en çok beklenen korku filmi Açgözlü, Scott Cooper yönetmenliğinde hazırlanmış, Oyuncu kadrosunda Keri Russell, Jesse Plemons ve Jeremy T. Thomas isimlerine yer verilmiştir. Sıradan korku filmlerini geride bırakan, senaryo ve sahneleri ile gerçekten son derece sinir bozucu ve psikolojik zedelenme yaratan bir film.

Özellikle bu türdeki korku filmlerinin efendisi Scott Cooper'in son projesi Açgözlü filmi izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Merak edilen bu harika filmin konusu ise: Son derece asosyal ve kendi kabuğunda yaşayan bir çocuğun dünyasına ışık tutuyor. Bu çocuk olduk içine kapalı, okulda kimseyle haşır neşir olmayan bir tiptir. Çocuğun tavırları özellikle öğretmenini tedirgin ederken, öğrencisinin nasıl bir baskı altında olduğunu merak eden öğretmen öğrencisinin hayatına dahil olur.

Öğretmeni ile daha içli dışlı olan çocuk, aile yapılarını ve yaşadığı bazı olayları anlatınca öğretmen, aile içerisinde tuhaf belirsizlikler ve saklanan sırlar olduğunu öğrenir. Bu gizemli gerçeklerin üstünü kapatanlar ise, öğrencisinin abisi ve babasıdır..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın