Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
389 Görüntülenme
Abigail Sınırların Ötesinde İzle
5.4 IMDB Puanı

Abigail Sınırların Ötesinde İzle

(Abigail)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 110 dakika
Senaryo Aleksandr Boguslavskiy, Dmitriy Zhigalov

Abigail Sınırların Ötesinde Film Konusu


Virüs ve bulaşıcı hastalıklar bir şehri abulka altına alırken, salgının bulaştığı insanlar derhan şehirden tahliye edilerek sınırlar kapatılır. Sagından dolayı şehir dışına gönderilenler arasında ise Abigail, isimli bir kızın babasıda vardır. Fakat tüm kural ve direnişleri yıkmak isteyen bu kız, babasını bulmak için harekete geçer. Fazlasıyla tehlikeli ve maceralı yolculuğunda bir sırrıda öğrenmiştir. Yaşadıkları, yani babasının uzaklaştırıldığı bu şehir, aslında sihirli bir koruma ile kapatılmıştır. Abby, kendisinde gizemli güçlerin olduğunuda keşfedince, artık korkusuz bir kızdır ve babasına ulaşmak için mücadele etmekten kaçınmayacaktır.

Abigail Sınırların Ötesinde filmi 2019 yapımı fantastik türde ilerleyen, pek aman aman bir yapım değil ama, vizyon film severlerin beklediği projeler arasında yer alıyor. İmdb 5.0 puanlaması hakeden film, Aleksandr Boguslavskiy yönetmenliğinde sinemaya kazandırılmıştır. Abigail Sınırların Ötesinde filminin oyuncu akdrosunda Tinatin Dalakishvili, Eddie Marsan, Rinal Mukhametov isimleri yer almıştır. Sitemizden fantastik film Abigail Sınırların Ötesinde izleyen seyircilerimize iyi seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın