Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
749 Görüntülenme
99. Hücre Bloğunda Kavga HD
7.1 IMDB Puanı

99. Hücre Bloğunda Kavga HD

(Brawl in Cell Block 99)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi RLJE Films
  • Film Süresi 132 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo S. Craig Zahler
99. Hücre Bloğunda Kavga film konusu: Bradley Thomas'ın evliliği şu aralar sarsıntıdadır ve işsiz kalmıştır. Karısı henüz yeni düşük yapmış ama tekrardan bebek sahibi olma kararı almışlardır. Şu aralar işsiz olan Bradley Thomas'a eski bir arkadaşından iş teklifi gelir. İş, uyuşturucu kuryeliğidir ve Bradley Thomas'ın şu anda seçim yapma gibi bir lüksü yoktur. Karısı Lauren hamiledir ve geçim sıkıntısı günden güne artmaktadır. Birgün uyuşturucu tacirleri ve güvenlik güçleri arasında bir çatışma çıkar.

Aradan geçen kısa sürede Bradley Thomas kendisi kodeste bulur. İçeride ise başına geleceklerden hiç haberi yoktur. Uyuturucu kaçakçıları içeride bir adamın infaz edilmesi için Bradley Thomas'a baskı yaparlar. Bradley Thomas bu infazı gerçekleştirmezse karısı Lauren'in karnındaki bebeğe bilimsel deney uygulayacaklardır.

Bradley Thomas artık deliye dönmüş kan arzusuyla yaşayan bir babadır. Hapishanede savaş ve intikam savaşları başlamıştır..
Filmin İmdb Sayfası

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum