Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.

605 Görüntülenme
7. Koğuştaki Mucize izle
8.2 IMDB Puanı

7. Koğuştaki Mucize izle

(Miracle in Cell No. 7)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi CJ Entertainment
  • Film Süresi 127 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Hwan-kyung Lee, Yeong-ah Yoo, Hwang-seong Kim, Young-seok Kim
Ödüller 10 ödül & 17 Adaylık.
7. Koğuştaki Mucize film konusu, Yong-Goo, 7 yaşındaki kızı ile aynı zeka seviyesine sahip bir babadır. Yanlışklıkla bir suça bulaşır ve idam cezası ile tutukludur. Ölen küçük kızın cinayet zanlısı olarak Memo görünürken, Yong-Goo'nun diğer kızı Ye-Sung ise başarılı bir hukuk öğrencisidir ve babasının suçsuzluğunu ispat etmek için elinden geleni yapacaktır. Ölen kızın babasıda Ulusal Polis Ajansı şefidir. Yong-Goo, cinayeti kendisinin işlemediğini antalsada adalet sistemi kararını vermiştir. Memo'nın tek istediği 7 yaşın daki kızı Ye-Seung'dır. Kızını tekrar görmek için herşeyi yapmayı göze alan bir babanın 7. Koğuştaki Mucizesine tanık oluyoruz. Film o kadar farklı bir senaryo ile seyirciye aktarılmıştır gerçekten dram filmleri izlemeyi seviyorsanız ilk olarak yanınıza bol bol peçete alıp bu filmi izleyin. Çünkü her 15 dakika bir gözlernizden yaş akıyor. Bazı filmlerde kadar çok abartılı duygısal sahneler varkı filmi bayağılaştırıp izlenilmez hale getiriyorlar. Ama izleyeceğiniz 7. Koğuştaki Mucize - Miracle in Cell No. 7 kore filmi son derece harika bir başlangıç ve müthiş finali ile, insanın sinema açlığını doyum doyum doyuran cinsten.

Yönetmenliğini Hwan-kyung Lee'nin yaptığı kore filminin başrollerinde Dal-su Oh, Man-sik Jeong, Seung-ryong Ryu, So Won Kal isimleri yer alıyor. 7. Koğuştaki Mucize 2013 filminin 10 ödülü ve 17 adaylığı bulunurken 8.2 imdb puanı amıştır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum