Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


1,190 Görüntülenme
47 Ronin HD
6.2 IMDB Puanı

47 Ronin HD

(47 Ronin)
Yönetmen
Senaryo Chris Morgan, Hossein Amini, Chris Morgan, Walter Hamada

47 Ronin Film Konusu


Ako samuray halkı, bölgelerinde kendi güvenliklerini sağlayıp düzenli bir biçimde yaşayan insanlardır. Ako halkının lideri Lord Asano'dur. Bu halkın hiyeraşik ve tam donanımlı samurayları savaştan çekinmeyen, yanlışa tahammül edemeyen insanlardan oluşur. Yalnız buradaki düzene çomak isteyen iki kişi Akoları ziyarete gelir. Aslında ziyaret sebebi, Lord Asano'yu ve kızı Kira'kı egale edip hükümdarlıkta toprak sağlayıp samurayların efendisi olmaktır. Hain planlar tek tek ortaya dökülürken Kia'da, Lord Asano'nın kızına aşık melez bir samuraydır. Hem Ako halkı, hemde samurayların onuru için ölmümü bile göze alacaktır.

Filmin başrollerinde Keanu Reeves, Hiroyuki Sanada, Kô Shibasaki isimleri yer alırken, Yönetmen koltuğunda Carl Rinsch oturuyor. 1 Ödülü ve 5 adaylığı bulunan 47 Ronin filmi, $175 000 000 bütçer ile çekimleri hazırlanmıştır. Türkiye'de 27 Aralık 2013'te vizyona giren film 404 389 kişi tarafından izlenmiş ve çok beğenilmişti. İmdb puanı 6.2 olarak değerlendirilen bu güzel 47 Ronin filmini hd izlemeniz için sunuyor, keyifli seyirler diliyoruz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum