Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
1,124 Görüntülenme
300 Spartalı HD
7.7 IMDB Puanı

300 Spartalı HD

(300)
Yönetmen
Senaryo Zack Snyder, Kurt Johnstad, Michael B. Gordon, Frank Miller, Lynn Varley
Ödüller 17 ödül & 45 Adaylık.
300 Spartalı film konusu: Kral Xerxes, tüm dünyanın en güçlü kaba kuvvet ordusu persleri, Sparta kralı'nın 300 yürekli askerinin üzerne, yunanistan topraklarına kan almak için yollamıştır. Sparta kralı 300 korkusuz askeri ile bu zorlu savaşa hazırlanırken binlerce kişilik orduyla mücadele etmek için hiç kimse geri adım atmazlar. Vatan topraklarının egemenliği ve aileleri için kendilerini feda etmeye hazır 300 asker, Perslerle amansız bir mücadele için ölümle kalım arasındaki bu ince çizgide hiç tereddüt etmeden emin adımlarla ilerler. Leonidas, ve 300 kişilik ordusunun bu muhteşem mücadeleri 480 yılını, yani Thermopyle savaşında yaşanan olayları özetliyor.

60 000 000 $ bütçe ile hazırlanan 300 Spartalı izlerken size filmin çıkış dönemindeki bazı dedikodulardan'da bahsedelim. Filmin yayınlanma döneminde dünya üzerinde bir çok ülkenin birbirleri arasındaki zıtlaşmaları ve savaş rantlaşmaları, bazı yorumcular tarafından ''dünyanın her yerinde kan akarken bu tarzdaki bir filmin amaçsız'' olduğu idi. Aslında İran ve Amerika arasındaki sürtüşmeyi hedef alan ve savaşın tüm dünyada derin etkiler uyandırdığı dönemlerde, insanların savaş ve tarihi duygularını yitirmeye başladığı dönemde bu türdeki bir filmin ilgi çekmeyeceği düşünülsede, devam halkası 300 Spartalı 2 : Bir İmparatorluğun Yükselişi gündemi sarsan bir haberle tüm sinema severleri heyecanlandırmış ve tüm eleştirilere gereken cevabı vermişti.

Başrollerde David Wenham, Dominic West, Gerard Butler, Lena Headey, Vincent Regan isimlerine yer verilen 300 Spartalı filmi, 17 ödül & 45 adaylık bir performans ile 7.6 imdb puanı ile taçlandırılmış ve yönetmen koltuğuda Zack Snyder'e emanet edilmiştir. ABD yapımı film 21 Mart 2007'de vizyona girerken dünyanın en iyi avaş filmleri arasında zirvelerde yer buluyor. Aksiyon filmlerini'de seviyoranız bu tarihi vurgularla harmanlanan muhteşem filme göz atmanızı öneririz. iyi seyirler..
Resimler 11

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın