Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Altyazılı Fragman
325 Görüntülenme
1BR HD
6.5 IMDB Puanı

1BR HD

(1BR: The Apartement)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 90 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo David Marmor
Ödüller 2 ödül & 2 Adaylık.
Yeni bir başlangıç planı yapan Sarah, ilk olarak hayatını düzene sokup yeni bir eve taşınır. Evi ve komşuları gayet iyi insanlardır ve Sarah'a karşı ilgililerdir. Sarah bu durumdan memnundur ve hayatını düzene soktuğuna inanır. Şimdilik herşey güzel giderken gece kafasını yastığı koyduğunda tuhaf ve ürkütücü sesler duymaya başlar. Bu durum birkaç gün böyle devam edince Sarah, şok gerçeği öğrenir ve düzene soktuğu hayatının aslında altüst olduğunu farkeder. Şimdi ne yapması gerektiğini bilmeyen Sarah, hem korkularıyla yüzleşmek hemde kötüye giden akıl sağlığını kontrol etmelidir.

Tam adı 1BR: The Apartement olan Gerilim filmi, oldukça akıcı ve soluksuz ilerleyen bir sinema filmidir. Bu güzel filmin yönetmenliğini David Marmor, yapmakta ve oyuncu kadrosundada Nicole Brydon Bloom, Naomi Grossman, Giles Matthey isimleri yer almaktadır. ABD yapımı film, 2019 projesi ve 90 dakikadan oluşmaktdır. krafilm.net iyi seyirler diler..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın