Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
2,598 Görüntülenme
1917 İzle
8.6 IMDB Puanı

1917 İzle

(1917)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
  • Film Süresi 118 dakika
Yönetmen
Senaryo Sam Mendes, Krysty Wilson-Cairns

1917 Film Konusu


İngiliz donanmasında şu aralar işler karışmış ve düşman safalarından gelen taarruzlar dozunu arttırmıştır. Birinci dünya savaşı tüm enkazı ile devam ederken, Donanma komtanı iki genç ingiliz askerine önemli bir görev verir.

Askerlerin görevi, düşman safalarına sızıp gerekli istihbaratı sağmalak ve düşmanı tuzağa çekmektir. Fakat karşı saftaki düşmanlar oldukça tehlikeli ve güvenliği üst seviyede tutmaktadır. Peki iki asker bu zorlu görevi yerine getirebilecek mi, yoksa yakalanıp tüm ordunun görebileceği bir şekilde acımasızca infazmı edilecekler.

Son dönemlerin en çok aranan ve en çokizlenen filmlerinden biri olan 1917 izlerken kendinizi adeta filmin içerisinde hissediyorsunuz. Filmin başrol kadrosunda, Dean-Charles Chapman, George MacKay, Daniel Mays isimleri yer alırken, Yönetmen koltuğunda ise Sam Mendes oturuyor. 8.6 imdb puanı ile değerlendirilen bu muhteşem filmi full izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz..
Kaynak: https://www.themoviedb.org/movie/530915-1917?language=en-US

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum