Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
1,517 Görüntülenme
13.Savaşçı izle
6.6 IMDB Puanı

13.Savaşçı izle

(The 13th Warrior)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Buena Vista Pictures
  • Film Süresi 102 dakika
Kategori
Senaryo Michael Crichton, William Wisher, Warren Lewis
Ödüller 2 ödül & 2 Adaylık.
13.Savaşçı izle 10. Yüzyıl'da Ahmed adından bir adam bulunduğu donemin oldukça saygın aynı zamanda korku saçan insanlarındandır.Kendi halinde yaşayan bu adamın herkesten gizlediği yasak aşk birlikteliği ortaya çıkıknca büyük tepki almakla kalmaz apar topar ülkedışı edilir.Ona dair ne varsa doğup büyüğü şehirde yok edilir ve bir daha anılmaz.

13. Savaşçı Türkçe Dublaj izle durum böyle iken Ahmedin yeni gittiği yerde de savaş hüküm sürmektedir.12 Savaşçı sürekli düşmana karşı direnmekte fakat galip gelememektedir.Çünkü kahin bu galibiyetin mutlaka 13 kişiyle olacağını söylemektedir.Ahmed ise görünüşte 13. kişi gibi değildir fakat savaş 13. kişi olmadan asla kazanılmayacaktır.Direniş bu şekilde sürerken Ahmedin farklı yetenekleri olduğu keşfedilir ve artık 13.Savaşçının geldiğine inanmaya başlarlar.

Macera filmleri kategorisinde olan filmin Yönetmenliğini John McTiernan, Michael Crichton ikilisi yaparken başrolde de efsane Antonio Banderas vardır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın