Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
678 Görüntülenme
12 Yıllık Esaret HD
8.1 IMDB Puanı

12 Yıllık Esaret HD

(12 Years a Slave)
Kategori
Yönetmen
Senaryo John Ridley, Solomon Northup
Ödüller 3 Oscar Kazandı. Diğer 235 ödül & 326 adaylık.

12 Yıllık Esaret Film Konusu


Sizleri esaretle 12 senelik bir köleliğe mahkum kalan Solomon Northup’ın hayatına götürüyoruz.
Solomon Northup, Kuzey Amerika'da ailesi ile birlikte yaşayan sessiz sakin bir adamdır. Birgün kasabaya gelen kötü niyetli adamlar tarafından kaçırılır, ve 12 senelik kabus tamda o gün başlar. Solomon Northup’ı kaçıran tacirler onu köle olarak satıp türlü işkencelere maruz kalmasına sebep olurlar. 12 sene boyunca özgürlüğe hasret kalan Solomon Northup, aile ve yaşam hasreti ile geçirdiği seneleri gerçek yaşam hikayesi ile sizlerle.

Filmin başrollerinde Ashley Dyke, Bryan Batt, Chiwetel Ejiofor, Dickie Gravois, Dwight Henry isimleri yer alırken, Yönetmenliğini ise Steve McQueen yapmaktadır. 22 Ocak 2014 yılında vizyona giren 12 Years a Slave filmi, $20,000,000 bütçe ile sinema severlere sunulmuştur. Won 3 Oscars. Another 235 ödül & 326 adaylığı bulunan bu muhteşem sinema filmi hd izlemeniz için sizlerle. 12 Yıllık Esaret – 12 Years a Slave filmini izle
Resimler 8

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın