Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
961 Görüntülenme
12 Savaşçı HD
6.6 IMDB Puanı

12 Savaşçı HD

(12 Strong)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros. Pictures
  • Film Süresi 130 dakika
Yönetmen
Senaryo Ted Tally, Peter Craig, Doug Stanton

12 Strong Film Konusu


Tarih 11 Eylül ve ABD ordusunun gözde askerlerinden Mitch için dünyanın en karanlık günlerinden biridir. Yalnızca Mitch için değil, ABD başta olmak üzere tüm dünyayı sarsan bir saldırı gerçekleşmiştir. Mitch, operasyon birlikleri komutasında görevli tam yetkili bir subaydır. Uzun yıllar ordu için görev yapmış çeşitli faaliyetlerde boy göstererek üstün başarı ödüllerinede layık görülmüştür.

Orduda geçirdiği zorlu günleri geride bırakan tecrübeli asker artık evine dönmüştür. Ailesi ile birlikte yeni bir hayata başlamayı düşünen Mitch, yeni bir ev tutup sakin bir yaşam kurmanın hayalini kurmaktadır. Televizyonu açan Mitch, aynı saniyede şoka girmiştir. Tüm bültenler ikiz kulelere saldırı yapıldığını ve ABD'nin büyük bir savaşın eşiğinde olduğunu duyurmuştur.

Mitch, derhal eski ekibini toplayarak Afganistan topraklarına giriş için emir bekler. Burada El kaide'ye operasyon düzenleyip ABD'nin onursal ve beraberlik bütünlüğü için kıyasıya bir çatışmanın içine girecektir. İlk olarak operasyon kolay görüksede, İkiz kuleleri hedef alan bir zihniyetle savaşmak hiç bukadar kolay sayılmaz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum